ترمووود فنلاندی" /> ترموود" /> چوب ترمووود " /> چوب نما" /> ترمووود نما" /> ترمووود محصولات ترموود" />
بروبالا

محصولات

T-Radiate Pine- ترمووود گونه

T- Radiata Pine

      گونه ای از درخت کاج بومی از کشور نیوزلند که در آب و هوا و خاک های مختلف به سرعت رشد داشته به همین دلیل یک درخت مناسب برای جنگل های کشت و زرع می باشد.

این نوع درخت را می توان از طریق بذر یا قلمه افزایش داد و زمانی که حدود 30 سانتی متر رشد نمود آماده برای کاشت می باشد. ارتفاع این درخت بین 40 تا 50 مترو قطر ساقه 1متر با برگ های بزرگ و میوه های مخروطی شکل، پوستی به رنگ خاکستری تا قرمز قهوه ای دارای ضخامت بالا، پوست خشن و شیار های عمیق می باشد.

 

T-Radiate Pine- ترمووود گونه

      T-Radiata Pine دارای ویژگی هایی همچون 1.رشد مستقیم به تولید چوب با کیفیت بالاتر  2.قادر به رشد در خاک و آب و هوای خاص  3.مقاوم در برابر بیماری های گیاهی.

 


 

T-Radiate Pine- ترمووود گونه

 

 

T-Radiate Pine- ترمووود گونه

 
 

از دوران باستان بشر به این موضوع پی برده بود که سوزاندن و حرارت دادن سطح چوب باعث افزایش مقاومت چوب در برابر عوامل محیطی از جمله رطوبت و نور آفتاب می گردد. بنیاد ترموود را آلمانیها (سم و هانسن) در سال 1930 گذاشتند، سپس مطالعات و تحقیقات توسط آمریکا، فرانسه و هلند ادامه پیدا کرد اما جامع ترین مطالعات بوسیله VTT در فنلاند انجام گرفته است. هم اکنون شرکت RTD مفتخر است بواسطه همکاری با بهترین برندهای اروپایی خدمات شایانی را در زمینه ترموود و نمای چوبی به کارفرمایان محترم ارائه دهد.

 


T-Radiate Pine- ترمووود گونه

 

 


 

Thermowood T-Radiata Pine: نوعی کاج بدون گره، میزان سختی و استقامت بین چوب Ash , Pine  قرار دارد، طول برشی بین 1.50 الی 3 متر می باشد.

 

 

 

 

ترموود چیست ؟ مزایای استفاده از ترموو
مشخصات فنی ترموود مقاومت ترموود

  • ترمووود
  • ترمووود