ترمووود فنلاندی" /> ترموود" /> چوب ترمووود " /> چوب نما" /> ترمووود نما" /> ترمووود محصولات ترموود" />
بروبالا

عایق صوتی با استفاده از چوب ترموو!


امروزه افراد زیادی هستند که در خانه کار می کنند و با گسترش و دسترسی آسان به شبکه اینترنت و پیشرفت سریع تجارت الکترونیک روزانه این تعداد رو به افزایش است.در حال حاضر 3/1 میلیون نفر در ایالات متحده در خانه کار می کنند و این عدد هر روز افزایش می یابد . در ایران نیز با توسعه اینترنت مشاغل جدیدی در منزل به وجود می آید .کار کردن چه در منزل چه در محل کار نیاز به تمرکز دارد .

در این میان چیزی که بخشی از کار و زندگی ما را احاط کرده است چیست ؟محصور شدن با صدا...

صدای موسیقی ،صدای حرکت یک اتوبوس ،و یا مکالمات یک همسایه در مورد شام شب این صدا ها از طریق راه هایی که می دانیم مانند:پنجره های چوبی،درهای ترموودی،کف ها،دیوارها و سقف ها وارد فضای زندگی و کار ما می شوند . برای کاهش صدا باید در برابر آن مانع ایجاد کنید و یا آن را تعدیل کنید.خبر خوب این است که بسیاری از آپارتمان های جدید دارای دارای تمهیداتی برای جلوگیری از نفوذ صدا هستند .همان طور که استاندارد هایی برای جلوگیری از آتش سوزی در ساختمان وجود دارد استانداردهای هم برای جلوگیری از نفوذ صدا است.اما ممکن است آپارتمان شما قدیمی تر باشد و دارای امکانات جدید تر نباشد .

2 راه برای خلق محیطی ساکت و عایق صدا وجود دارد :

1.اضافه کردن سطوحی که صدا یا پژواک آن را،پیش از رسیدن امواج به گوش هایمان ،به خود جذب می کنند. ( همانند چوب و یا چوب ترموود )

2.ایجاد مانع در برابر ورود صدا با استفاده از چوب ترموو

عایق صوتی با استفاده از چوب ترموو!

 


کچ بری روی دیوار یک ،یک جذب کننده بی کیفیت صدا است و همچنین پنل های آکوستیک هم از زیبای منحصر به فردی برخوردار نیستن .

حال تصور کنید پس از یک روز کاری سخت وارد منزل می شوید، با یک فضا که مملو از چوب های ترموود است، روبه رو می شوید حس بصری گرم همراه با زیبایی این چوب (چوب ترموود)خستگی شما را کاهش می دهد و دور از سر و صدای بیرونی و همچنین همجوواری با همسایه پر سر و صدا می شود ،سوال این است که چوب ترموود چه طور باعث کاهش صدا می شود ؟به عنوان عایق صدا می توان از چوب ترمووود استفاد کرد؟

چوب ترمووود به دلیل جذب حرارت بالا و عایق صدا بودن بسیار عالی است و مصالح مناسبی برای ایجاد کردن یک فضا،کاملا شیک و عایق صدا است که مانع از ورود صدا به داخل منزل می شود و در آسایش کامل یک زندگی آرام خواهیم داشت.


تگ های مطلب :
  • ترمووود
  • ترمووود