ترمووود فنلاندی" /> ترموود" /> چوب ترمووود " /> چوب نما" /> ترمووود نما" /> ترمووود محصولات ترموود" />
بروبالا

محصولات

Remmers Color

رنگهای ترموودی

رنگ های هلدینگ آر تی دی پایه گیاهی و جذبی می باشد که تنوع بالای آن انتخاب را برای خریدار راحت می نماید.

رنگهای چوبهای Pine کاج

از خاصیت های ترمووود پاین می توان به مقاوم بودن در برابر تمامی شرایط جوی نام برد.

تنها نیاز این چوب های نما به رنگ های ترمووودی می باشد که از مشخصه های بارز آن جلوگیری از تغییر رنگ در ارتباط با محیط و مقاومت در مقابل UV خورشید می باشد.

که این فرایند می بایست قبل از نصب انجام پذیرد که جزء عملیات تکمیلی نصب و اجرای چوب ترمو می باشد.

رنگهای چوب ASH زبان گنجشک

از دیگر محصولات ترمووودی RTD چوب Ash (زبان گنجشک) می باشد که این چوب ها بسیار مقاوم و جزء دسته چوب های سخت می باشند که بسیار در مقابل شرایط جوی بادوام می باشند اما برای نگهداری بهتر و همچنین حفظ زیبایی آن توصیه می گردد که از روغن های RTD استفاده شود.

تمامی رنگ های هلدینگ RTD محصول شرکت Remmers آلمان می باشد.

دسته بندی رنگ ترمووود :

این رنگ ها بر دو نوع پایه آب و پایه روغن می باشد.

رنگ ترمووود پایه روغنی :

این رنگ ها معمولا بی رنگ تولید می شوند و برای کف و سخت چوبها ( Hard Wood ) مورد استفاده قرار می گیرد این رنگ ها در کلیه شرایط محیطی مقاوم بوده ضریب استفاده از روغن ترمووود به گونه ای است که نقش و طرح های چوب از بین نمی رود.

رنگ های ترمووود پایه آب (گیاهی) :

این محصول با توجه به پایه گیاهی بودن آن به عمق 2 و 3 میلیمتر به سطح ترمووود نفوذ کرده، ضمنا هیچگونه لایه ای تشکیل نمی دهد همچنین این امر از پوسته شدن رنگ به مرور زمان در مقابل UV آفتاب می شود.

رنگ های RTD با توجه به لایه ای که روی چوبهای ایجاد میکند مناسب برای چوب های دکوراتیو و نمای ساختمان و سازه های چوبی می باشد.

 

مراحل رنگ کاری ترمووود :

رنگ کاری ترمووود بسیار مهم می باشد در طول عمر و زیبایی آن بسیار موثر می باشد که این فرآیند به طور تخصصی باید در 4 مرحله انجام پذیرد که با فواصل 24 ساعته می توان اطمینان حاصل نمود که چوب ترمووود در مقابل UV خورشید ایمنی شده است .

1- باید ترمووود در حوضچه هایی که در آن ماده Base قرار دارد قوطه ور شده و سپس در محیطی ایزوله قرار گیرد تا کاملا خشک شود.

2- در این مرحله رنگ انتخابی مشتری با وسیله براس و تنطیف بصورتی که تمامی وجوه چوب رنگ بخورد و برای خشک شدن دوباره در محیطی که گرد و خاک در آن نباشد قرار گیرد.

3- برای کامل شدن رنگ کاری و اطمینان خاطر از UV شدن کامل دوباره با رنگ مورد انتخاب مشتری عملیات رنگکاری انجام می شود.

4- در نهایت چوب ها بسته بندی و آماده ارسال می باشد.

 

توجه :

با توجه به حساس بودن این فرآیند شرکت RTD هیچگونه مسئولیتی برای چوب هایی که توسط خریدار با رنگ های متفرقه انجام شده باشد ندارد. و ترمووود از گارانتی و بیمه خارج می باشد.

  • ترمووود
  • ترمووود