ترمووود فنلاندی" /> ترموود" /> چوب ترمووود " /> چوب نما" /> ترمووود نما" /> ترمووود محصولات ترموود" />
بروبالا

دکوراسیون داخلی جذاب با مبلمانی متناسب

دکوراسیون داخلی جذاب با مبلمانی متناسب

مبلمان عنصر بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی به شما می رود و می تواند آن را چشمگیر و جذاب کند . انتخاب مبلمان مناسب یکی از سخت ترین انتخاب ها است به دلیل اینکه به دکوراسیون خانه شخصیت می دهد و باعث برخورد و رفتار گرم و صمیمی یا خشک و جدی می شود . نکته مهم در انتخاب مبلمان فضای نشست های خانوادگی این است که به راحتی آنها توجه شود چون بیشترین تایم در آنجا صرف می شود و اگر راحت نباشند باعث خستگی و دلزدگی و ناراحتی می شوند .


مبلمان در دکوراسیون به سبک کلاسیک :


اگر خانه شما سقف بلند همراه با گچبری های زیبایی دارد و یا ست رنگی دکوراسیون شما قهوه ای و طلایی است و از طرفی وسایل دکوری چوبی از قبیل گلدان های کوچک ترموودی ، تاقچه های چوبی ترمو ، بوفه های ترمووودی ، آباژور و ... دارید ، سبک خانه شما کلاسیک است . شما باید مبلمان ترموودی با سبک کلاسیک با طیف رنگی قهوه ای و کرم و طلایی انتخاب کنید و هنگام چیدن باید تقارن داشته باشند و در کنار آن میز غذاخوری ترمووودی با پارچه های طرح دار قرار دهید .


مبلمان در دکوراسیون به سبک مدرن :


اگر ترکیب رنگی در خانه شما خنثی است و یا اینکه وسایل تزئینی زیادی ندارید و میز های کوتاه دارید و پرده های ساده دارید سبک دکوراسیون شما مدرن است . در این سبک باید شما از مبل هایی زاویه دار و ساده استفاده کنید و در چیدن این سبک نیازی به تقارن ندارید و می توانید از مبل های L مانند استفاده کنید.


مبلمان در دکوراسیون به سبک روستیک :


اگر تمام وسایل خانه شما چوبی ترمووودی است و رنگ آن ها قهوه ای تیره است شما سبک روستیک دارید . در این سبک باید مبلمانی چوبی ترمو انتخاب کنید .


مبلمان در دکوراسیون به سبک تلفیقی :


اگر شما بیشتر مبل های ترموودی تک نفره و چند تکه دارید و آنها را به صورت پراکنده و پخش در جای جای دکوراسیون داخلی خود قرار داده اید و هماهنگی زیبایی را در سراسر خانه خود به رخ می کشید شما حامی سبک تلفیقی هستید .

بافت دکوراسیون :

اگر خانه شما وسایل تزئینی چوبی تیره زیاد دارد برای انتخاب مبلمان باید دقت کنید که مبل های روشن ترموودی یا غیر چوبی بگیرید و روکش های آنها باید رنگ های سفید و روشن انتخاب شود ، چون چوب تیره تمام نور را به خود جذب کرده و فضای تاریکی را برای شما بوجود می آورد . باید با رنگ های روشن این تیرگی و رکود را از بین ببرید و بالعکس .

 

تعداد مبلمان ها :


اگر خانه بزرگ دارید باید فضای آن را تقسیم بندی کنید و قبل از انتخاب مبلمان برنامه ریزی کنید که چند بخش دارید و چند نوع مبل و میز به چه رنگ هایی احتیاج دارید .

مثلا یک دست مبلمان ترمووودی راحتی به رنگ روشن و شاد متناسب با دکوراسیون داخلی برای نشست و جمع های خانوادگی ، یک دست مبل چوبی ترمو شکیل برای پذیرایی از مهمانان ، یک میز ترموودی نهارخوری شیک برای صرف غذا و ... نیاز دارید ، که به شما پیشنهاد می شود با استفاده از چوب های ترمووودی صرفه جویی چشمگیری انجام دهید .


ست مبلمان به شکل L :


اگر شما خانه کوچکی دارید که فقط یک دست مبلمان در آن قرار می گیرد و خواستار جذابیت هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم از ست های L شکل استفاده نکنید زیرا فضای شما را از قرینگی خارج می کند و باعث می شود که خانه شما خالی و بدون هیچ جلوه خاصی به نظر آید ولی اگر چند دست مبلمان در خانه شما وجود دارد استفاده از ست های L شکل یک نقطه کانونی به نظر می آید و می توانید در کنار آن از صندلی های طرح قدیمی ترموودی استفاده کنید که هم باعث افزایش زیبایی و هم جای بیشتری برای نشستن می شود .


رنگ و سایز مبلمان :


اگر شما خانه بزرگ دارید می توانید مبل های حجیم و بزرگ با رنگ های متنوع و تیره انتخاب کنید ولی اگر خان کوچک دارید باید از مبل های ظریف با رنگ هایی روشن استفاده کنید تا فضای شما را بزرگتر نشان دهد .

  • ترمووود
  • ترمووود