ترمووود فنلاندی" /> ترموود" /> چوب ترمووود " /> چوب نما" /> ترمووود نما" /> ترمووود محصولات ترموود" />
بروبالا

هارمونی طیف های مختلف چوب های ترمو با رنگ ها

هارمونی طیف های مختلف چوب های ترمو با رنگ ها

  • چوب های ترمو با طیف روشن :

 

 

وقتی از چوب های ترمووودی روشن در دکوراسیون داخلی خود استفاده می کنید ، خانه روشن تر و بزرگتر به نظر می آید . برای اینکه دکوراسیون شما جذاب و چشمگیر به نظر آید می توانید چوب روشن خود را با رنگ های خیلی روشن مثل سفید و کرم یا رنگ های تند و جیغ مثل قرمز و نارنجی ست کنید و برای اینکه خانه شما بزرگتر به چشم آید دیوار هایی با رنگ سفید خواسته شما را محقق می کند .


 

  • چوب های ترمو با طیف ماهگونی :

 

 

چوب با رنگ ماهگونی تیره است و چوب های تیره به شدت جاذب نور است و برای اینکه فضای خانه تاریک و دلگیر به نظر نیاید باید آنها را با رنگ های خیلی خیلی روشن نظیر سفید ترکیب کنید تا خانه کوچک به نظر نرسد . اگر خانه شما کوچک است استفاده از وسیله چوبی دیگر در دکوراسیون به شما پیشنهاد نمی شود ولی اگر خانه بزرگی دارید می توانید در دکوراسیون داخلی خود از چوب های ترمو با طیف روشن برای کفپوش و بوفه و تزئینات و .. استفاده کنید که هم تضاد رنگ و هم یکی بودن بافت دکوراسیون به خانه شما جلوه می بخشد .


 

  • چوب های ترمو با طیف رنگی تیره :

 

 

در کنار چوب های ترمو تیره هم نی توانید از رنگ های روشن مثل سفید و کرم استفاده کنید و هم با رنگ هایی نظیر زرد و طلایی و نارنجی هارمونی زیبا و جذابی بوجود می آورد تا شما بتوانید دکوراسیون خود را خاص و منحصر به فرد کنید .

رنگ هایی مثل آبی و سبز و خاکستری و قرمز هم هارمونی جالبی با قهوه ای تیره دارند .


 

  • چوب های ترمو با طیف بلوطی :

 

 

چوب با طیف بلوطی رنگ به سادگی با چوب هایی با بقیه طیف های رنگی ست می شود و هارمونی چشمگیری دارند . چوب با رنگ بلوطی رنگ شکیل و زیبایی دارد که استفاده از آن در دکوراسیون داخلی خیلی بیشتر از بقیه رنگ ها است . با اینکه چوب تیره جاذب قوی نور است و نباید در کنارش از وسایل چوبی دیگر استفاده کرد چوب با رنگ بلوطی اینگونه نیست و می توان از چوب های دیگر در اجرای دکوراسیون آن محیط استفاده کرد .

  • ترمووود
  • ترمووود