ترمووود فنلاندی" /> ترموود" /> چوب ترمووود " /> چوب نما" /> ترمووود نما" /> ترمووود محصولات ترموود" />
بروبالا

خانه ای از جنس چوب

خانه ای از جنس چوب


§ کف خانه وآشپزخانه در دکوراسیون داخلی

استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی خانه به دلیل ست شدن با تمامی رنگ ها به شدت مورد توجه قرار می گیرد . برای پوشاندن کف خانه و آشپزخانه ما به شما کفپوش های ترمو اش و دکینگ های گروه آر تی دی را توصیه می کنیم که به خانه شما جلوه و زیبایی می بخشد و به راحتی قابل شست و شو هستند . استفاده از چوب گرمای خاصی به خانه می بخشد .

 

§مبلمان در دکوراسیون داخلی

اگر شما طرفدار چوب در دکوراسیون خود هستید می توانید از مبل های ترمووودی با روکش های رنگی با رنگ های جیغ یا سفید استفاده کنید تا یک دکوراسیون چوبی لاکچری داشته باشید . از رنگ های روشن در کنار مبلمان ترموودی خود استفاده کنید تا خانه شما کوچک و دلگیر به نظر نیاید . می توانید در کنار مبلمان خود از دیگر ست های چوبی ترموودی استفاده کنید تا دو بافت متفاوت ولی متناسب ولی چشمگیر در کنار یکدیگر داشته باشید .

 

§ کتابخانه در دکوراسیون داخلی

برای اینکه خانه شما یک خانه کامل و شیک به نظر آید وجود یک کتابخانه چوبی از جنس ترمو در گوشه ای از آن لازم و ضروری است . اگر شما اهل مطالعه باشید که چه بهتر کتابخانه برای شما هم جنبه تزئینی دارد هم کاربردی ولی اگر یک درصد هم اهل مطالعه نباشید یک کتابخانه ترموودی به عنوان یک نقطه کانونی در خانه شما تبدیل شده و یک تزئین زایبا در خانه به شمار می رود .

 

§ پنجره در دکوراسیون داخلی

شاید در دکوراسیون داخلی به پنجره توجه آنچنانی نشود ولی از آن جهت که وقتی شما از داخل خانه به مناظر بیرون چشم می دوزید مناظر را در قابی می بینید که آن قاب روی نگاه شما به محیط تاثیر می گزارد ما به شما پنجره های ترمووودی که ظاهری چشم نواز و بدیعی دارد را معرفی می کنیم .

 

§ دکور در دکوراسیون داخلی

اگر شما می خواهید وسایل تزئینی چوبی در خانه خود داشته باشید می توانید : آینه هایی با قاب های چوبی ترمو ، تابلو های رنگی شلوغ با قاب های ترموودی ، تاقچه های ترمووودی زیبا با شکل های متنوع ، گلدان های کوچک ترموودی با ظاهری جذاب و ...

 

§ بوفه و کنسول در دکوراسیون داخلی

برای اینکه خانه چوبی خود را تکمیل کنید می توانید از یک بوفه یا کنسول و آینه ترمووودی استفاده کنید و روی آنها را با وسایل دکوری چوبی تزئین کنید و جلوه خاصی را به خانه خود ببخشید .

 

§ سقف در دکوراسیون داخلی

اگر سقف خانه خود را دوست ندارید به نظر شما خیلی ساده است می توانید روی آن از چوب های لوور ترمو استفاده کنید و روی سقف خود یک تضاد رنگی قهوه ای سفید ایجاد کنید تا یک دکوراسیون چوبی کامل و بی نقص داشته باشید و یک محیط گرم و صمیمی را خلق کنید . در نهایت برای اینکه خانه شما زیبا و دلنشین بزرگ جلوه کند از نورپردازی های مناسب و کافی استفاده کنید .

 


  • ترمووود
  • ترمووود